Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Wybielanie zębów

Piękny uśmiech, który przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia, pozytywnej samooceny i pewności siebie, stał się atutem nie tylko w życiu prywatnym ale i zawodowym. Główną zaletą profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym jest możliwość uzyskania znacznej zmiany koloru w krótkim okresie czasu. Przed przystąpieniem do wybielania, zęby są dokładnie oczyszczane (usunięcie kamienia, piaskowanie, polerowanie). Dziąsła zabezpiecza się specjalnym preparatem. Następnie na oczyszczone i osuszone powierzchnie zębów zostaje nałożony preparat wybielający. Jest to metoda znacznie szybsza od wybielania nakładkowego.

Dane kontaktowe

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny ADENTICA

dr n.med., lek.stom. Ayman Wajdi

ul. Odrowąża 52 (przecznica ul. Wrocławskiej), Kraków

Zadzwoń do nas:

+48 606 108 387  

12 633 42 35

e-mail: adentica@gmail.com

Nasi Pacjenci o Nas

Leczymy się u dr Aymana od prawie 15 lat. Mamy pełna zaufanie, doktor to świetny fachowiec z ogromną wiedzą, bardzo dokładny i cierpliwy. W gabinecie pracują też przemiłe asystentki, jest miła atmosfera. To wszystko daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie boję się wizyt.

Katarzyna z rodziną z Tychów

Leczę zęby u pana doktora Aymana od ponad roku. Podczas leczenia zawsze szczegółowo tłumaczy jaki jest problem i co będzie robił podczas wizyty. Jest bardzo dokładny i skrupulatny. Uważam, że to jeden z najlepszych dentystów w Krakowie.

Elżbieta z Krakowa

Trafiłem do Doktora Aymana z polecenia znajomej 2 lata temu, a teraz leczy się tam cała moja rodzina. Profesjonalizm, dokładność i czas poświęcony pacjentowi daje się zauważyć już przy pierwszej wizycie. Warto wspomnieć o rodzinnej atmosferze tego miejsca oraz przesympatycznych asystentkach. Szczerze polecam gabinet Adentica!

Szymon z Krakowa

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?