Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 Lekarze stomatolodzy

dr.Aymandr.Ayman

dr n. med., lek. stom. Ayman Wajdi - Specjalista Periodontologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W latach 2002-2005 kształcił się zawodowo w ramach specjalizacji z periodontologii w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.

Stopień doktora nauk medycznych uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na podstawie rozprawy doktorskiej, do której badania prowadził w Katedrze Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej i Klinice Dermatologii UJCM. W latach 2000-2002 pracował w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2002-2005 pracował jako asystent w Centralnym Ambulatorium Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie.

Od 2002 roku prowadzi w Krakowie Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Adentica, gdzie leczy pacjentów z kraju i z zagranicy. Szczególnie pasjonuje się implantologią i chirurgią periodontologiczną. Podczas dotychczasowej pracy wszczepił ponad 650 implantów wraz z rekonstrukcją implantoprotetyczyną. Ukończył szereg szkoleń praktycznych w wiodących ośrodkach w Polsce i za granicą m. in. w Niemczech, Włoszech i Hiszpanii.  Nadrzędnym celem jaki sobie stawia jest zapewnienie wysokiej jakości leczenia, zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologii światowej. W Gabinecie zapewnia kompleksową opiekę zarówno stomatologiczną jak i z zakresu promocji zdrowia. Stawia na profilaktykę i całościowe spojrzenie na zdrowie oraz jego związek z trybem życia.

Uczestniczył w licznych zagranicznych i krajowych konferencjach, kursach praktycznych i szkoleniach doskonalących z zakresu periodontologii, implantologii oraz stomatologii ogólnej dyplomy>.

Od 1999 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz German Society of Oral Implantology (DGOI). Pracuje z pacjentami w języku polskim, angielskim i arabskim.

W Gabinecie Adentica prowadzi specjalistyczne konsultacje oraz leczenie endodontyczne, chirurgiczne, protetyczne, periodontologiczne i z zakresu stomatologii estetycznej.

 

Terapeuci

 

dr n. med. Eliza Sobuta-Wajdi - Specjalistka Zdrowia Publicznego, Certyfikowana Psychoterapeutka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz 4-letniego Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Opublikowała 17 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych z zakresu diagnostyki medycznej i promocji zdrowia. Staż psychoterapeutyczny i staże kliniczne odbywała m.in. w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej, w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką, Szpitalu Jana Pawła II, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie pracowała w latach 1999-2009. Ukończyła liczne praktyczne szkolenia (m.in. z hipnozy w medycynie i stomatologii, psychofizjologii stresu, pracy z ciałem - psychosomatoterapii, metody MBSR - Mindfulness-Based Stress Reduction) oraz niefarmakologicznych metod terapii bólu i stresu (m.in. z akupunktury czaszki met. Yammamoto, aromaterapii, akupresury). W swojej pracy integruje psychoterapię z pracą z ciałem. Posiada Certyfikat i rekomendację psychoterapeuty PTPI. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej oraz do Polskiej Federacji Psychoterapii.

W Gabinecie Adentica zajmuje się promocją zdrowia i psychoterapią. Opracowuje indywidualne plany profilaktyki zdrowotnej dla naszych pacjentów obejmujące pracę z emocjami i ciałem oraz dietetykę. Koordynuje programy terapii pacjentów cierpiących z powodu nawracających stanów zapalnych, przewlekłych dolegliwości bólowych, przewlekłego stresu, dentofobii.

 

Higienistki

 

mgr Beata Wieczorek - Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Ukończyła Uniwersytet Jagielloński na wydziale Biologii i Nauk o Ziemi. Swoje zainteresowania przeniosła na pole medyczne branży stomatologicznej, kończąc Krakowską Szkołę Medyczną na kierunku Technik Dentystyczny oraz Higieny w prywatnej szkole TEB. Od 8 lat interesuje się indywidualnymi potrzebami pacjenta, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu higieny stomatologicznej.
Ukończyła szkolenia zawodowe: „Zapobieganie zakażeniom w praktyce stomatologicznej”, „Profesjonalna asystentka w stomatologii implantologicznej”, „Mali pacjenci w gabinecie stomatologicznym”, Edukacyjny program szkolny Instytutu Blend-A-Med Oral B, „Najnowsze trendy w implantoprotetyce”, „Kosmetyczne elementy utrzymujące protezy częściowe nieosiadające”.

W Adentica czynnie uczestniczy przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii oraz zajmuje się opieką nad pacjentami w zakresie higieny jamy ustnej, profilaktyki i promocji zdrowia związanej z chorobami zębów i przyzębia. Dba o zdrowie, dobre samopoczucie i komfort naszych Pacjentów. Jej zaangażowanie i ciepłe usposobienie pomagają zapomnieć o stresie związanym z wizytą na fotelu stomatologicznym. Wykonuje zabiegi: skalingi, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja, lakowanie zębów.

 

88Anna Serafin  - Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Ukończyła prywatne Studium Medyczne na kierunku higienistka stomatologiczna. Swoją wiedzę poszerzała między innymi na I, II, III oraz IV Ogólnopolskiej Konferencji dla Asystentek i Higienistek stomatologicznych. Uczestniczyła również w kursach „Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym”, „Profilaktyka chorób jamy ustnej”, „Zapobieganie zakażeniom w praktyce stomatologicznej” oraz „Nowoczesna profilaktyka w gabinecie stomatologicznym”.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę z pozamedycznych aspektów opieki zdrowotnej na kierunku Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. W gabinecie asystuje przy każdego rodzaju zabiegach a najlepiej się czuje w chirurgii. Sprawuje również opiekę nad pacjentami w zakresie higieny jamy ustnej. W Adentica wykonuje zabiegi skalingu, piaskowania, polerowania oraz fluoryzacji zębów. Swoim optymistycznym, radosnym nastawieniem rozładowuje napięcie związane z wizytą.

Dane kontaktowe


Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny ADENTICA

dr n.med., lek.stom. Ayman Wajdi

ul. Odrowąża 52 (przecznica ul. Wrocławskiej), Kraków

Zadzwoń do nas:

+48 606 108 387  

12 633 42 35

e-mail: adentica@gmail.com

Nasi Pacjenci o Nas

Leczymy się u dr Aymana od prawie 15 lat. Mamy pełna zaufanie, doktor to świetny fachowiec z ogromną wiedzą, bardzo dokładny i cierpliwy. W gabinecie pracują też przemiłe asystentki, jest miła atmosfera. To wszystko daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie boję się wizyt.

Katarzyna z rodziną z Tychów

Leczę zęby u pana doktora Aymana od ponad roku. Podczas leczenia zawsze szczegółowo tłumaczy jaki jest problem i co będzie robił podczas wizyty. Jest bardzo dokładny i skrupulatny. Uważam, że to jeden z najlepszych dentystów w Krakowie.

Elżbieta z Krakowa

Trafiłem do Doktora Aymana z polecenia znajomej 2 lata temu, a teraz leczy się tam cała moja rodzina. Profesjonalizm, dokładność i czas poświęcony pacjentowi daje się zauważyć już przy pierwszej wizycie. Warto wspomnieć o rodzinnej atmosferze tego miejsca oraz przesympatycznych asystentkach. Szczerze polecam gabinet Adentica!

Szymon z Krakowa

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?