Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 Lekarze stomatolodzy

dr.Aymandr.Ayman

dr n. med., lek. stom. Ayman Wajdi - Specjalista Periodontologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W latach 2002-2005 kształcił się zawodowo w ramach specjalizacji z periodontologii w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.

Stopień doktora nauk medycznych uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na podstawie rozprawy doktorskiej, do której badania prowadził w Katedrze Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej i Klinice Dermatologii UJCM. W latach 2000-2002 pracował w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2002-2005 pracował jako asystent w Centralnym Ambulatorium Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie.

Od 2002 roku prowadzi w Krakowie Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Adentica, gdzie leczy pacjentów z kraju i z zagranicy. Szczególnie pasjonuje się implantologią i chirurgią periodontologiczną. Podczas dotychczasowej pracy wszczepił ponad 650 implantów wraz z rekonstrukcją implantoprotetyczyną. Ukończył szereg szkoleń praktycznych w wiodących ośrodkach w Polsce i za granicą m. in. w Niemczech, Włoszech i Hiszpanii.  Nadrzędnym celem jaki sobie stawia jest zapewnienie wysokiej jakości leczenia, zgodnie z najnowszymi trendami w stomatologii światowej. W Gabinecie zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną. Stawia na profilaktykę i całościowe spojrzenie na zdrowie oraz jego związek z trybem życia.

Uczestniczył w licznych zagranicznych i krajowych konferencjach, kursach praktycznych i szkoleniach doskonalących z zakresu periodontologii, implantologii oraz stomatologii ogólnej dyplomy>.

Od 1999 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz German Society of Oral Implantology (DGOI). Pracuje z pacjentami w języku polskim, angielskim i arabskim.

W Gabinecie Adentica prowadzi specjalistyczne konsultacje oraz leczenie endodontyczne, chirurgiczne, protetyczne, periodontologiczne i z zakresu stomatologii estetycznej.

Higienistki

mgr Beata Wieczorek - Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Ukończyła Uniwersytet Jagielloński na wydziale Biologii i Nauk o Ziemi. Swoje zainteresowania przeniosła na pole medyczne branży stomatologicznej, kończąc Krakowską Szkołę Medyczną na kierunku Technik Dentystyczny oraz Higieny w prywatnej szkole TEB. Od 8 lat interesuje się indywidualnymi potrzebami pacjenta, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu higieny stomatologicznej.
Ukończyła szkolenia zawodowe: „Zapobieganie zakażeniom w praktyce stomatologicznej”, „Profesjonalna asystentka w stomatologii implantologicznej”, „Mali pacjenci w gabinecie stomatologicznym”, Edukacyjny program szkolny Instytutu Blend-A-Med Oral B, „Najnowsze trendy w implantoprotetyce”, „Kosmetyczne elementy utrzymujące protezy częściowe nieosiadające”.

W Adentica czynnie uczestniczy przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii oraz zajmuje się opieką nad pacjentami w zakresie higieny jamy ustnej, profilaktyki i promocji zdrowia związanej z chorobami zębów i przyzębia. Dba o zdrowie, dobre samopoczucie i komfort naszych Pacjentów. Jej zaangażowanie i ciepłe usposobienie pomagają zapomnieć o stresie związanym z wizytą na fotelu stomatologicznym. Wykonuje zabiegi: skalingi, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja, lakowanie zębów.

Izabela Mirek -  Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna

Ukończyła prywatne Studium Medyczne na kierunku asystentka stomatologiczna. Swoją wiedzę poszerzała między innymi na I i II Ogólnopolskiej Konferencji dla Asystentek i Higienistek stomatologicznych. Uczestniczyła również w kursach „Sukces w kontakcie z pacjentem”, „Profesjonalna periohigiena” oraz „Nowoczesna profilaktyka w gabinecie stomatologicznym”. W gabinecie asystuje przy każdego rodzaju zabiegach a najlepiej się czuje w chirurgii. Swoim poczuciem humoru rozładowuje napięcie związane z wizytą oraz dba o komfort i dobre samopoczucie pacjenta.

Dane kontaktowe

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny ADENTICA

dr n.med., lek.stom. Ayman Wajdi

ul. Odrowąża 52 (przecznica ul. Wrocławskiej), Kraków

Zadzwoń do nas:

+48 606 108 387  

12 633 42 35

e-mail: adentica@gmail.com

Nasi Pacjenci o Nas

Leczymy się u dr Aymana od prawie 15 lat. Mamy pełna zaufanie, doktor to świetny fachowiec z ogromną wiedzą, bardzo dokładny i cierpliwy. W gabinecie pracują też przemiłe asystentki, jest miła atmosfera. To wszystko daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie boję się wizyt.

Katarzyna z rodziną z Tychów

Leczę zęby u pana doktora Aymana od ponad roku. Podczas leczenia zawsze szczegółowo tłumaczy jaki jest problem i co będzie robił podczas wizyty. Jest bardzo dokładny i skrupulatny. Uważam, że to jeden z najlepszych dentystów w Krakowie.

Elżbieta z Krakowa

Trafiłem do Doktora Aymana z polecenia znajomej 2 lata temu, a teraz leczy się tam cała moja rodzina. Profesjonalizm, dokładność i czas poświęcony pacjentowi daje się zauważyć już przy pierwszej wizycie. Warto wspomnieć o rodzinnej atmosferze tego miejsca oraz przesympatycznych asystentkach. Szczerze polecam gabinet Adentica!

Szymon z Krakowa

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?