Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Chirurgia / implantologia

Do zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej przeprowadzanych w naszym gabinecie należą:

  • usuwanie zębów
  • usuwanie zatrzymanych zębów mądrości
  • resekcja wierzchołków korzeni zębów z retropreparacją (wsteczne wypełnienie wierzchołka)
  • zabiegi chirurgiczne na przyzębiu
  • pokrycie recesji
  • przeszczepy dziąseł
  • odbudowa kości
  • podniesienie dna zatoki
  • zabiegi z zakresu implantologii

Implanty są stosowane do uzupełniania brakujących zębów. Implanty są uzupełnieniem najbardziej zbliżonym do utraconych naturalnych zębów. Implant (wszczep) łączy się z kością w taki sposób, że jest on zdolny do podtrzymywania uzupełnień protetycznych, spełniających zarówno funkcje czynnościowe jak i estetyczne. Oznacza to, że implanty zastępują korzenie utraconych zębów, stanowiąc „sztuczne korzenie”, i na nich są wykonane estetyczne uzupełnienia protetyczne. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub sedoanalgezji wykonanej przez anestezjologa.

Przed zabiegiem implantacji standardowo zawsze jest wykonane badanie tomografii komputerowej, które umożliwia dokładne i bezpieczne zaplanowanie implantacji.

Dane kontaktowe

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny ADENTICA

dr n.med., lek.stom. Ayman Wajdi

ul. Odrowąża 52 (przecznica ul. Wrocławskiej), Kraków

Zadzwoń do nas:

+48 606 108 387  

12 633 42 35

e-mail: adentica@gmail.com

Nasi Pacjenci o Nas

Leczymy się u dr Aymana od prawie 15 lat. Mamy pełna zaufanie, doktor to świetny fachowiec z ogromną wiedzą, bardzo dokładny i cierpliwy. W gabinecie pracują też przemiłe asystentki, jest miła atmosfera. To wszystko daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie boję się wizyt.

Katarzyna z rodziną z Tychów

Leczę zęby u pana doktora Aymana od ponad roku. Podczas leczenia zawsze szczegółowo tłumaczy jaki jest problem i co będzie robił podczas wizyty. Jest bardzo dokładny i skrupulatny. Uważam, że to jeden z najlepszych dentystów w Krakowie.

Elżbieta z Krakowa

Trafiłem do Doktora Aymana z polecenia znajomej 2 lata temu, a teraz leczy się tam cała moja rodzina. Profesjonalizm, dokładność i czas poświęcony pacjentowi daje się zauważyć już przy pierwszej wizycie. Warto wspomnieć o rodzinnej atmosferze tego miejsca oraz przesympatycznych asystentkach. Szczerze polecam gabinet Adentica!

Szymon z Krakowa

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?